Trenčianske teplice – SLOVENSKO (Podzim)

Světoznámé lázně jsou proslavené nejen doma ,ale i v zahraničí.V lázních se nachází pět pramenů přírodní léčivé vody s teplotou do 40° C .V lázních se využívá přír. rašelina a minerální fango.Lázně jsou zaměřené na léčení páteře,artrózy,kloubu,revmatoidní artritidy,kožnícni onemocněni psoriáza.Lázně mají ideální podmínky pro turistiku,cykloturistiku,tenis a jiné sporty .

Hotel Slovakia se nachází v centru města a nabízí:
ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají balkony nebo terasu, jsou vybaveny telefonem, rádiem, satelitní TV, sprchou , WC . V lázních se poskytuje 30 různých procedur. Stravování , hotelový krytý bazén a některé procedury jsou přímo v domě, ostatní v blízké budově.
kavárna , noční bar , možnost půjčování kol.

Termín: 22.9.- 28.9.2019  (pobyt začíná obědem a končí snídaní)

Cena: 7.300.- Kč zahrnuje ubytování s plnou penzí, dopravu autobusem, 12 léčebných procedur, denně vstup do hotel. bazénu ,sauny, 1x denně vstup do venkovního bazénu Grand. Lázeňský poplatek 1,41 EUR/den není zahrnut v ceně.

Cena vlastní dopravou: 6.900 Kč

Strava: plná penze ,snídaně – švédský stůl, oběd a večeře výběr ze čtyř jídel, bufetový salát

Doprava: autobusem, odjezd v neděli 22.9.2019 v 8.00 hod. z parkoviště DK města Ostravy – sraz v 7.40 hod. ( nebo vlastní dopravou)

Ubytování: Hotel Slovakia,dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, jednolůžkový pokoj s příplatkem 1.000,– Kč na pokoji varná konvice.

Program: 2x denně cvičení jógy-není povinné, (na cvičení si vezměte podložku), procedury, (vezměte si dvoje plavky ) turistika.

Kultura: koncerty a taneční večery v lázeňských hotelích,

Pojištění: u svých zdravotních pojišťoven

Pobytu se můžou účastnit i ti , kteří necvičí jógu

Splatnost pobytu do 15.6.2019 u organizátora nebo bankovním převodem na účet č. 100 279 184/0300 Poplatek za pobyt je vratný pouze při vážných zdravotních problémech potvrzených lékařem.