Jóga v lázních Bardějovské Kúpele

Světoznámé lázně jsou proslavené nejen doma ,ale i v zahraničí.V lázních se nachází deset pramenů přírodní  léčivé vody  ,všechny jsou k dispozici na kolonádě.V lázních  se využívá přírodní léčivý zdroj minerální prameny .Lázně jsou zaměřené na léčení trávicího ústrojí, oběhového ústrojí,   pohybového ústrojí, ženské choroby,močové cesty,poruch látkové výměny.Lázně mají ideální podmínky pro turistiku.

Ubytování: léčebný dům Ozón,jednolůžkové,dvoulůžkové pokoje, jsou vybaveny telefonem, rádiem, satelitní TV, sprchou , WC, lednice.V lázních se poskytuje 30 různých procedur.V lázeňském areálu se nachází  nově vybudované  SPA WELLNES CENTRUM-svět vody a relaxace, kyslíková  dráha, skanzen, muzeum.

Termín: 5.5.-11.5.2019  7 dnů(pobyt začíná večeří a končí snídaní v sobotu)

Cena: 9.200.- Kč  zahrnuje ubytování s plnou penzí,  dopravu autobusem, 18.léčebných procedur,vstupní lékařskou prohlídku,denně vstup do wellness centra,  průvodce, Šarišský večer, pitná kúra ,  2x denně cvičení jógy , příplatek  na jednolůž. pokoj 1.200,-Kč, daň z ubytování 6 euro na pobyt

Cena  vlastní dopravou: 8.800 Kč

Strava:  plná penze,snídaně,oběd,večeře ,formou švédských stolů

Doprava: autobusem,  nebo vlastní dopravou, odjezd v neděli. 5.5.v 7.00 hod. z parkoviště DK města Ostravy – sraz v 6.40 hod.

Program: 2x denně cvičení jógy-není povinné,(na cvičení si vezměte podložku), procedury,fakultativní výlety  (Bardějov 60 Kč a další)

Kultura a sport: koncerty a taneční večery v lázeňských hotelích, bowling, squash, biliard, fitness, solárium

Pojištění: u svých zdravotních pojišťoven,u zájezdu na Slovensko platí smlouva mezi ČR  a SR o poskytování zdravotní péče každému občanovi ČR na náklady jeho zdravotní  pojišťovny.

Pobytu  se můžou účastnit i ti , kteří necvičí jógu

Splatnost pobytu do  1.3.2019 u organizátora nebo bankovním převodem na účet č. 100 279 184/0300. Poplatek za pobyt je vratný pouze při vážných zdravotních problémech potvrzených lékařem.